Milujete cestování a přemýšlíte, jak by bylo skvělé sdílet tyto nezapomenutelné zážitky i se svým čtyřnohým kamarádem?

Obáváte se ale , že pokud pejsek pojede s vámi, tak mu dlouhou cestou způsobíte újmu na zdraví, zapomenete na nezbytné doklady nebo očkování a vaše společné chvíle se promění spíše v noční můru než v idylickou dovolenou?

 

Tyto obavy jsou zcela přirozené a sdílí je mnoho majitelů psů, kteří chtějí se svými mazlíčky cestovat a nenechávat je doma nebo někomu na hlídání.

Představte si tu úlevu a radost, když se na dovolenou se svým nejlepším čtyřnohým přítelem vypravíte připravení a s návodem, jak bezpečně na to, abyste si dovolenou užili VY i váš pejsek.

Chcete přeměnit starosti a námahu spojenou s plánováním cest s pejsky na snadný a příjemný proces, díky kterému se budete na cestu s pejskem těšit?

E-BOOK

Jak si usnadnit dovolenou se svým pejskem, aneb 5 tipů pro bezpečné a pohodové cestování

Dneska je to tak, že se na dovolenou se svým pejskem můžete vydat bez obav, plní radosti a očekávání vzájemně sdílených zážitků. S mými osvědčenými radami a tipy z e-booku „Jak si usnadnit dovolenou se svým pejskem, aneb 5 tipů pro bezpečné a pohodové cestování“ se vaše příprava na společnou dovolenou promění v hladký proces, kde každý detail péče o zdraví a pohodu vašeho čtyřnohého přítele i vás je zahrnutý a vy na nic nezapomenete. Cesty se psem již nebudou stresující, ale stanou se příležitostí pro posílení vaší vzájemné vazby a společného prožívání dobrodružství.

Dříve jsem se setkávala s mnoha majiteli pejsků, kteří cestování se svým mazlíčkem vnímali jako velkou komplikaci. Obavy z neznámého, strach z možných zdravotních rizik, legislativních nástrah a nedostatek informací o tom, jak se na cestu správně připravit, bránily mnohým v tom, aby se vůbec na dovolenou se svým psem vydali. Nekonečné přemýšlení, jak zajistit, aby jejich pejsek byl během cestování šťastný a zdravý a zároveň aby si dovolenou užili sami majitelé pejska, často končilo rozhodnutím zůstat raději doma.

Ve svém e-Booku nabízím 5 klíčových tipů, jak se na dovolenou s pejskem připravit a jak ji hravě zvládnout bez toho abyste na něco důležitého zapomněli a způsobili nepříjemné komplikace sobě i pejskovi. V e-Booku najdete vše od výběru správného vybavení, přes zdravotní přípravu až po rady, jak přistupovat k výběru destinace. Jsou zde všechny detaily, které zajistí, že vaše dovolená se psem bude bez komplikací a užijete si ji vy i váš pejsek.

Kdo vlastně jsem a proč vám mohu pomoci s tímto tématem?

Jsem veterinární lékařka a od června 2019 působím na pohotovostním pracovišti s nepřetržitým provozem, jezdím lidem domů ošetřovat pejsky a kočičky a v osobním životě ráda trávím čas se svojí rodinou (do toho počítám i své pejsky) v přírodě na čerstvém vzduchu. V současné době jsem doma s miminkem, ale to mi nebrání se dále věnovat své profesi a nabírat další cenné zkušenosti, které mohu v náročnějším režimu vyzkoušet a poté vám je předat.

Z vlastní zkušenosti s mými čtyřnohými parťáky vím, jak je důležité se zaměřit na prevenci a připravenost v otázce cestování s nimi.

Tuto jistotu v kramflecích mám z vlastní zkušenosti z cestování do zahraničí s mými pejsky. Zároveň mám znalosti nabyté výkonem povolání veterinární lékařky a ty chci předat i vám.

 ,,Práce se zvířaty je skvělá, protože u zvířat se řeší jiné problémy než u lidí a musí se volit jiné postupy, jelikož zvířata Vám neřeknou, co je trápí.“

Díky této ,,překážce” jsem se naučila PROČ je tak důležitá komunikace s majiteli zvířat a neskutečně mě naplňuje, když vám mohu předat kvalitní informace. Jsem šťastná, když majitel zvířete ode mě tyto hodnotné informace přebírá a využije je efektivně i v praxi pro předcházení problémů jeho parťáka a tím i utrpení těchto němých stvoření. 

A jaké jsou výhody e-booku
,,Jak si usnadnit dovolenou se svým pejskem, aneb 5 tipů pro bezpečné a pohodové cestování?"

Ušetříte čas a energii

Díky souhrnu všech důležitých informací, které potřebujete pro cestování se svým pejskem, nemusíte trávit hodiny hledáním na internetu. Vše potřebné najdete na jednom místě.

Zajistíte bezpečnost a pohodlí

Se seznamem nezbytného vybavení se ujistíte, že vaše cesta i pobyt budou pro vašeho psa i pro vás co nejpohodlnější a nejbezpečnější.

Ochráníte zdraví svého pejska doporučenou i nezbytnou prevencí

S informacemi v e-Booku redukujete možné zdravotní nástrahy vašich cest i legislativní nepříjemnosti při cestách do zahraničí.

Prohloubíte vztah s vaším pejskem

Společné zážitky a dobrodružství, na které se společně vypravíte, posílí vaši vzájemnou vazbu a přinesou nezapomenutelné vzpomínky.

Možná si myslíte, „Proč bych si měl(a) kupovat e-Book, když podobné informace můžu najít zdarma na internetu?“ Je pravda, že internet je plný rad a návodů. Nicméně, právě v mém e-Booku jsou tyto cenné informace soustředěné pěkně pohromadě, což vám ušetří nekonečné hodiny procházení různých stránek a fór. Místo toho můžete tento čas strávit daleko lépe – třeba právě plánováním té nezapomenutelné dovolené s vaším pejskem, na kterou se vy i váš pejsek budete těšit.

Konečně budete vědět jak na TO a cestování pro vás a vašeho pejska bude příjemnou další příležitostí, jak prožít krásné společné chvíle. Životy našich parťáků jsou mnohem kratší, než ty naše a je tedy potřeba čas s nimi žít a užívat si naplno a neváhat roky nad tím, jak s pejskem něco realizovat.

Já osobně mám a chci mít pejsky na plný úvazek, málokdy se stane, že plánuji něco bez nich, jsou součástí mojí rodiny a proto bychom měli vše dělat spolu a s dnešními možnostmi je to jednodušší a bezpečnější než kdy dřív 🙂

Navíc vám k e-Booku přiložím i něco navíc.

Bonusy

Jako BONUS k e-Booku dostanete check-list, abyste před dovolenou se svým pejskem nezapomněli něco zařídit či zabalit.

Check-list jako BONUS k e-Booku

Rozhovor se Slávkem Králem o low-cost cestování se psem, jak zvládl půlroční cestu stopem skrz celou Asii?

Jak se připravoval a na co vše musel myslet, když chtěl vzít na tuto náročnou cestu svého pejska?

BONUS ve formě hodinového rozhovoru o cestování se psem stopem k e-booku v hodnotě 299,- Kč zcela ZDARMA.

Cena tohoto e-Booku je 299,- Kč. Vzhledem k mé profesi a vlastním zkušenostem z cestování s pejsky vám mohu předat hodnotné informace touto formou všechny pěkně pohromadě za tuto symbolickou cenu. 

S e-Bookem již nemusíte myslet na nic zásadního, co by vám mohlo při cestách způsobit nepříjemnosti, protože je zde již vše obsaženo a vaše úzkost z toho, že něco opomenete zmizí.

Pokud máte navíc strach z toho, že někam vyrazíte a nebudete moci sehnat veterinární pomoc, mám pro vás výhodnou nabídku ve formě slevy na příručku první pomoci pro pejsky (i kočičky), která je nezbytnou součástí cestování a NAVÍC ji využijete pak kdykoli i mimo dovolenkování.

Výše zmíněnou příručku jsem psala se záměrem zkvalitnit péči o naše nejlepší kamarády a zlepšit dostupnost přehledných a srozumitelných informací o tom, jak poskytnout první pomoc vašemu chlupáčovi. Tyto informace jsou dělané na míru každému, i těm, kdo nemají s první pomocí moc zkušeností.

Navíc vám poskytnu garanci vrácení peněz, pokud zjistíte, že informace v e-Booku obsažené nejsou pro vás a vy jste šlápli s nákupem vedle, zaleží mi totiž na vaší spokojenosti a peníze vám v tomto případě bez otázek vrátím zpět 🙂

Reference

E-book som si prečítala, je hutný ale zato som tam našla všetky dôležité informácie ako cestovať s havinom. Vôbec som netušila, na čo všetko mám myslieť. Je to zrozumiteľne vysvetlené a ozrejmilo mi to fungovanie so psom na dovolenke. Mám doma havina, ktorého som zobrala z útulku a bola to láska na prvý pohľad. Z celého ebooku som cítila lásku k zvieratám a to mi dodalo istotu, že nemusím už nikde hľadať a môžem sa riadiť tvojimi odporúčaniami.
Mám doma malého pejska a často spolu vyrážíme za dobrodružstvím. Musím se přiznat, že jsem nikdy na psí lékárničku a další nezbytnosti nemyslela, a proto mě e-Book zaujal. E-Book má přehledné kapitoly a každý si může vybrat, které téma potřebuje řešit.
Velmi se mi líbí přehledný seznam věcí, na co nezapomenout při balení, seznam věcí do lékárničky a základní příprava na cesty. E-Book je skvělým pomocníkem na cestování s pejskem v ČR i do zahraničí. Autorka myslí na detaily, které by mne v tomto kontextu ani nenapadly.
E-Book je nádherne spracovaný, číta sa s ľahkosťou. Nájdete tam všetky potrebné a dôležité informácie, ktoré bude potrebovať ak chcete cestovať so svojim štvornohým priateľom. E-Book je hodnotný a mal by si ho prečítať každý, kto chce vyraziť so svojim psíkom na cesty.

OBJEDNEJTE SI E-BOOK O CESTOVÁNÍ S PEJSKEM TEĎ
Když jsem podnikala své cestování s pejsky, než se mi narodilo miminko, díky své profesi jsem věděla, co mám mít nachystané. Je užitečné vědět na co si dát pozor, co všechno obnáší mít v pořádku doklady, vakcinace a různé technikálie ohledně cesty, ubytování či výběru destinace.
Často si musíte dovolenou rezervovat včas, aby na vás zbylo místo a je na místě být nachystaní na vše ohledně cesty dostatečně dopředu, proto nikdy není moc brzy na naplánování všeho okolo.
E-Book ,,Jak si usnadnit dovolenou se svým pejskem, aneb 5 tipů pro bezpečné a pohodové cestování" stojí 299,- Kč