Anna Benešová

Anna Benešová
 

Chcete, aby váš mazlíček měl šanci na život i v kritických chvílích?

Chcete mít jistotu, že dokážete zachránit život svému čtyřnohému příteli, a to i bez okamžité přítomnosti veterinárního lékaře?

Mám pro vás jednoduchý a přehledný návod, jak umět zajistit vašemu čtyřnohému chlupáčovi první pomoc a ušetřit hodně peněz za nechtěné veterinární výdaje.

Na prevenci a první pomoci je skvělé, že nepotřebujete mít léta zkušeností a medicínské vzdělání, ale zvládne to opravdu každý, pokud je na to připravený.

Mám pro vás jednoduchý a přehledný návod, jak umět zajistit vašemu čtyřnohému chlupáčovi první pomoc a ušetřit hodně peněz za nechtěné veterinární výdaje.

Na prevenci a první pomoci je skvělé, že nepotřebujete mít léta zkušeností a medicínské vzdělání, ale zvládne to opravdu každý, pokud je na to připravený.

Jsem veterinární lékařka a od června 2019 působím na pohotovostním pracovišti s nepřetržitým provozem, jezdím majitelům pejsků a kočiček poskytovat veterinární péči domů a věnuji se i velmi zajímavému oboru – stomatologie psů a koček. 

V současné době jsem doma s miminkem, ale to mi nebrání se dále věnovat své profesi a nabírat další cenné zkušenosti, které mohu v náročnějším režimu vyzkoušet a poté vám je předat.

Již od střední školy jsem nadchnutá pro první pomoc a předcházení problémů a již mnoho chlupáčů jsem uchránila před nechtěnými akutními stavy, které by jim mohly ohrozit jejich život.

Z vlastní zkušenosti s mými čtyřnohými parťáky vím, jak je důležité se zaměřit na prevenci, připravenost a znalosti z této oblasti a jistotu v kramflecích chci předat i vám. 

,,Práce se zvířaty je skvělá, protože u zvířat se řeší jiné problémy než u lidí a musí se volit jiné postupy, jelikož zvířata Vám neřeknou, co je trápí.“

Díky této ,,překážce” jsem se naučila PROČ je tak důležitá komunikace s majiteli zvířat a neskutečně mě naplňuje, když mohu majitelům předat kvalitní informace. Jsem šťastná, když majitel zvířete ode mě tyto hodnotné informace přebírá a využije je efektivně i v praxi pro předcházení problémů jeho parťáka a tím i utrpení těchto němých stvoření. 

 

 

Několik měsíců jsem tvořila obsah i formu pro VÁS důležitých informací a nyní jsou pro vás k dispozici za symbolickou cenu. Při tvoření jsem vycházela z akutních potřeb zvířete i jeho majitele v nastalé situaci a z vlastních zkušeností, co je a není potřeba v čase, než se dostanete na veterinární pracovistě. V příručce tedy najdete každou jednotlivou informaci ve formě, kterou opravdu využijete a nemusíte se již dlouhé desítky minut, které potřebujete k záchraně vašeho parťáka probírat internetem a hledat mezi omáčkami informací ty správné.

A co víc?

Budete mít tyto informace stále po ruce!

 

Kupte příručku, která vám ulehčí od mnoha nepříjemností PRÁVĚ TEĎ kliknutím na tlačítko níže. Na výběr máte z tištěné knihy + PDF verze knihy k tištěné knize ZDARMA ve formě BONUSU a nebo samotný E-Book za zvýhodněnou cenu.

 

Cena platí do konce září 2023, poté bude tištěná kniha i E-Book již za cenu standardní.


Chlupatá příručka
první pomoci

A co o příručce říkají čtenáři?

Klára P.
Měla jste před začátkem čtení knihy o ní nějaké pochybnosti?
,,Samozřejmě, že jsme měli pochybnosti, málo kdo dokáže poskytnout zvířeti první pomoc jako člověku.“
Buďte upřímná… Splnila kniha to, co slibovala? Jak?
,,Ano, splnila, vše je jasně a věcně vysvětleno, bez zbytečné omáčky.“
Komu byste knihu doporučila a proč?
,,Každému, kdo má domácí mazlíčky, jelikož vždy se najde něco, čím nás chlupáči překvapí a mluvit bohužel neumí.“

 

Tomáš L.

,,Perfektní příručka pro majitele každého pejska, dozvěděl jsem se spoustu nových, užitečných informací. A jsem moc rád že vím, jak v kritických situacích pejskovi pomoci. Doporučuji.“

 

Sabča B.

Měli jste před začátkem čtení knihy o ní nějaké pochybnosti? Buďte upřímní…
,,Před začátkem čtení chlupaté příručky jsem žádné pochybnosti neměla, ba naopak mě mile překvapila čtivou formou, jednoduchou úhlednou grafikou.“
Splnila kniha to, co slibovala? Jak?
,,Splnila na 100%, informace jsou ucelené, přehledné, pochopitelné pro laika, což je hlavním cílem této příručky.“
Komu byste knihu doporučili a proč?
,,Tuhle příručku bych doporučila všem majitelů psů, aby byli schopni se v těchto situacích zachovat správně, dále taky studentům středních a vyšších odborných škol se zaměřením na veterinářství. Informace jsou ucelené a dávají přehled o první pomoci velmi líbivou formou, která bude studentům velmi blízká.“

 

Kristýna F.

 

,,Tak příručka je super! Myslím, že do krizových situací naprosto ideální – stručně a jasně napsáno, jak se v dané situaci zachovat, což bych si přesně v krizových situacích představovala. Zároveň se mi moc líbí zadní část, která je věnována spíše nemocem, které mohou začínající pejskaře/kočkaře připravit na možné komplikace.“

 

Štěpánka V.

,,Kniha je odborná, ale zároveň tak prakticky a lidsky napsaná, že jí porozumí každý. Je přehledně strukturovaná a o první pomoci se v ní dovíte to nejpodstatnější, co potřebujete. Troufla jsem si ji objednat i do třídy jako odbornou literaturu pro děti, které ji hltají. Za sebe rozhodně doporučuji.“
 

Chlupatá příručka je průvodce nejčastějšími problémy a akutními stavy se kterými se můžete u svých psů a kočiček setkat doma i v přírodě.

Příručka je zaměřená na stručnost a přehlednost – najdete v ní pouze ty důležité informace, které se Vám v praxi hodí, žádná zbytečná omáčka okolo a řešení problémů je vždy barevně zvýrazněno, včetně barevného rozlišení kapitol pro snadnou orientaci v příručce.

Najdete v ní kapitoly od zásad první pomoci, aby bylo i Vaše bezpečí v pořádku, po život ohrožující stavy jako zástava srdce, dušení či krvácení až po otravy, fyzikální nástrahy a běžná onemocnění psů a koček, která mohou k život ohrožujícím stavům vést.

Příručka Vám také přehledně sdělí, jak rozpoznat zdravé příznaky Vašeho chlupáče od těch, které značí problém, tím pádem můžete zvládnout rozpoznat, zda návštěva veterináře ještě počká nebo je již čas vyrazit a co dělat a nedělat, než na veterinární pracoviště dojedete.